TEL.: +420 266 793 324

E-mail: info@profisidla.cz

Poskytnutí sídla společnosti

Chcete sídlo společnosti na dobré adrese?

Sídlo společnosti je pro každou společnost nejen nutností podle zákona, ale sídlo firmy je hlavně její vizitkou a tvoří základní předpoklad pro vysokou prestiž každé firmy. Sídlo společnosti na prestižní adrese zvyšuje důvěryhodnost firmy a může tak podpořit její úspěch u potenciálních obchodních partnerů a klientů. Poskytnutí sídla firmy nabízíme zejména v Praze, Brně, Ostravě, ale i dalších krajských městech České Republiky.

Profisídla.cz s.r.o. Vám nabízí službu poskytnutí sídla společnosti na mnoha prestižních adresách.  Na sídlech, která poskytujeme, jsou umístěny poštovní schránky a a na některých funguje rovněž vyškolený sekretariát, který zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro společnosti, které zde mají umístěné své sídlo firmy, kontakt s veřejností či úřady. Dle vybavení sídla je možné pronajmout i zasedací a jednací místnosti a využívat tak skutečné sídlo firmy, což ocení zejména plátci DPH, po kterých finační úřady zpravidla vyžadují uvedení tzv. skutečného sídla.

Využijte naší nabídky na poskytnutí sídla společnosti, zvyšte prestiž své firmy a snižte počet správních kontrol! Mít sídlo firmy na prestižní adrese nebylo díky naší službě poskytnutí sídla nikdy jednodušší.

V ceně poskytnutí sídla společnosti je zahrnuto:

  • označení sídla společnosti v souladu se zákonem
  • poštovní schránka pro Vaši společnost
  • příjem a úschovna pošty doručené na sídlo firmy
  • informování o poště doručené na sídlo firmy e-mailem
  • žádné jednorázové či zřizovací poplatky při poskytnutí sídla společnosti
ARSYLINE 2017
Varování

Zavřít