Potřebujete poradit? Volejte +420 773 537 791

Virtuální kancelář

Virtuální kancelář je moderní ekonomický způsob umožňující finanční úspory za administrativu firmy. Virtuální kancelář je založena na principu sdílení kancelářských prostor i kancelářského personálu. Virtuální kancelář pomůže podnikatelům zbavit se starostí se správou a provozem tradiční kanceláře a zároveň poskytuje reprezentativní místo pro jednání i schůzky. Virtuální kancelář je ideálním řešením pro podnikatele, kteří jsou často na cestách, pracují doma, nepotřebují mít stálou kancelář nebo plánují jenom krátkodobý projekt.

Služby virtuální kanceláře jsou velmi žádaným a oblíbeným servisem poskytovaným v souvislosti s poskytnutím sídla společnosti. Se službou virtuálního sídla získáte nejen prestižní sídlo své společnosti, ale zároveň administrativní servis a můžete se tak lépe soustředit pouze na své podnikání.

Služby virtuální kanceláře poskytované společností Profisídla.cz jsou naprosto spolehlivé, dbáme na profesionální jednání všech našich zaměstnanců a zaručujeme dlouhodobě stabilní a důvěryhodný servis.

Jaké služby zahrnuje virtuální kancelář?

  • příjem a úschova pošty, která Vám dojde na adresu virtuálního sídla  
  • oznámení o došlé poště e-mailem a informace o možnosti jejího vyzvednutí
  • skenování pošty došlé na adresu virtuální kanceláře
  • přeposílání pošty došlé na adresu virtuální kanceláře na adresu určenou klientem
  • příjem telefonních vzkazů a jejich předávání na email klienta
  • telefonní služby neboli „call answering“ – služba, o niž se stará profesionální tým vyškolených telefonních operátorů. Ti se hlásí jako Vaši asistenti nebo recepční, zajistí, že žádné Vaše důležité příchozí telefonní hovory nezůstanou bez odpovědi, i pokud zrovna máte např. obchodní jednání a v neposlední řadě také posílí profesionální image Vaší firmy. Telefonních služby virtuální kanceláře mohou využívat jedinečné telefonní číslo, přijímat hovory multijazyčnou recepcí nebo přesměrovávat telefonní hovory.
  • pronájem krátkodobých kanceláří či zasedacích místností na adresách virtuální kanceláře či virtuálního sídla

Virtuální sídlo

Spojením služby poskytnutí sídla firmy, která zahrnuje možnost umístění sídla společnosti na prestižních adresách (Praha, Brno, Ostrava, Kladno, Praha-západ) a zápis této adresy jako sídlo společnosti do obchodního rejstříku, se službou virtuální kanceláře společnosti (obsluha pošty, vzkazů, krátkodobý pronájem kanceláří) vzniká služba virtuální sídlo firmy. Tato služba Vám zajistí kvalitní prestižní adresu registrovanou v obchodním rejstříku a zároveň zabezpečí administrativní provoz Vaší firmy.

Ceny služeb virtuální kanceláře (virtuálního sídla) naleznete v ceníku virtuální kanceláře.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci, přejděte na poptávkový formulář.

Nezávazně objednat

Kontaktujte nás

+420 773 537 791 +420 266 793 324

Kontaktní formulář


Kontrola
 

Sledujte nás


Dejte nám LIKE Facebooku Dejte nám PLUS na Google Plus Dejte nám FOLLOW na LinkedIn

Aktuality

201630.06.
Nové registrační sídlo a virtuální kancelář v Brně

Nyní Vám nabízíme za tu nejvýhodnější cenu virtuální sídlo a kancelář v Brně - Líšni. Neváhejte využít této jedinečné nabídky.

201604.04.
Nová virtuální kancelář ve Strašnicích

Pro naše klienty nově nabízíme virtuální kancelář ve vybavených nebytových prostorech na adrese v Praze 10 - Strašnicích, poblíž stanice metra Skalka a nedaleko ostatní občanské vybavenosti.

201530.06.
Máme nové sídlo pro firmy v Praze 1

Připravili jsme pro Vaši společnost novou možnost umístění sídla. Více o sídle na v Praze 1 Starém Městě pražském najdete zde  

další aktuality »


Profi společnosti

Valian

Maurlegal - advokátní kancelář

Libroten - účetnictví a daňová evidence

Partnerské společnosti


MaurLegal JVFM