TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

  • Naše služby

Naše služby

Hlavní služby společnosti Profisídla.cz se soustřeďují především na profesionální poskytování sídel pro firmy. V souvislosti s touto hlavní službou nabízíme především servis virtuální kanceláře, který poskytnutí sídla neoddělitelně doplňuje. Spojení služby poskytnutí sídla společnosti, která přináší možnost umístění sídla na prestižních adresách a zápis této adresy jako sídlo společnosti do obchodního rejstříku, se službou virtuální kanceláře společnosti, která zahrnuje mimo jiné obsluhu pošty, předávání vzkazů nebo krátkodobý pronájem kanceláří, vzniká kombinovaná služba virtuální sídlo firmy. Tato služba Vám zajistí kvalitní prestižní adresu registrovanou v obchodním rejstříku a zároveň zabezpečí kvalitní administrativní provoz Vaší firmy.

V souvislosti s poskytováním sídel společnostem samozřejmě zařizujeme i změny sídel společností. Tento servis zajišťujeme jak pro firmy, kterým poskytujeme naše sídla, tak i pro podnikatele, kteří mění sídlo své firmy na jinou adresu.

Vzhledem k velké poptávce po zakládání nových společností v tuzemsku i v zahraničí nabízí naše společnost také doplňkové služby související se vznikem nových společností. Začínajícím podnikatelům pomůžeme se založením společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti v ČR i v daňových rájích přesně podle jejich přání nebo jim prodáme hotovou ready made společnost zvolených parametrů.

Doplňkové služby

Našim klientům nabízíme také tyto další doplňkové služby:

  • tvorba webových stránek a internetový marketing
  • podnikatelské a daňové poradenství
  • víza a pracovní povolení
  • přeměny obchodních korporací - zejména fúze a transormace

Pokud máte rovněž zájem o využití těchto našich dopňkových služeb, neváhejte nás kontaktovat.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít