TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Seznam sídel

Filtr umožňuje výběr více měst najednou.

Vyberte si město:
Vybavení sídla: Zrušit filtr

Ostrava (2)

Získejte reprezentativní virtuální sídlo v industriální metropoli Ostrava na severovýchodě Česka. Vyberte si z naší nabídky ostravských virtuálních kanceláři. 

Sídlo firmy v Ostravě poskytujeme společnostem, OSVČ i neziskovým organizacím, které mohou rovněž zcela legálně využívat službu virtuální sídlo Ostrava. Na virtuální adrese v Ostravě v ulici Krakovská 1085/4 nabízíme také možnost pronájmu adresy trvalého bydliště pro fyzické osoby. 

Není pro vás skutečná kancelář nutností? Vyberte si jednu z našich virtuálních adres a neplaťte zbytečně za kancelář. První, naše levnější virtuální sídlo naleznete na adrese v historické obci Hrabůvka, nacházející se na území statutárního města Ostravy. Druhá adresa se nachází na strategicky výhodném místě v Ostravě v městském obvodě Mariánské Hory a Hulváky. 


Doporučujeme
Sídlo firmy Ostrava Sídlo firmy Ostrava

Adresa Krakovská 1085/4, 700 30 Ostrava-jih-Hrabůvka

299 Kč / měs.

Doba k pronájmu

Detail
Novinka
Sídlo firmy Ostrava Sídlo firmy Ostrava

Adresa Klínová 620/1 709 00 Ostrava

499 Kč / měs.

Doba k pronájmu

Detail

Hledáte seriózní sídlo vaší firmy v Ostravě? Vyberte si jednu z našich lukrativních adres a neplaťte zbytečně za kancelářské prostory. 

V krajském městě Ostrava máme v nabídce tyto virtuální kanceláře:

  • virtuální sídlo firmy Krakovská 1085/4, 700 30 Ostrava-jih-Hrabůvka
  • virtuální sídlo firmy Klínová 620/1 709 00 Ostrava

K vyřízení sídla pro firmu nebo OSVČ na námi nabízené adrese od nás budete potřebovat poskytnutí souhlasu s umístěním sídla, bez něhož není možné zapsat sídlo do obchodního nebo živnostenského rejstříku. Tento souhlas poskytujeme osobně během pár minut nebo online bez nutnosti osobní schůzky v naší kanceláři.

Zaujala vás nabídka virtuálních adres v Ostravě? Nyní stačí vyplnit objednávkový formulář, zavolat nebo poslat poptávku na e-mail.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít