TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Virtuální kancelář a sídlo

Virtuální kanceláře a sídla na dobré adrese

Virtuální kancelář je moderní ekonomický způsob umožňující finanční úspory za administrativu firmy. Virtuální kancelář je založena na principu sdílení kancelářských prostor i kancelářského personálu. Virtuální kancelář pomůže podnikatelům zbavit se starostí se správou a provozem tradiční kanceláře a zároveň poskytuje reprezentativní místo pro jednání i schůzky. Virtuální kancelář je ideálním řešením pro podnikatele, kteří jsou často na cestách, pracují doma, nepotřebují mít stálou kancelář nebo plánují jenom krátkodobý projekt.

Služby virtuální kanceláře jsou velmi žádaným a oblíbeným servisem poskytovaným v souvislosti s poskytnutím sídla společnosti. Se službou virtuálního sídla získáte nejen prestižní sídlo své společnosti, ale zároveň administrativní servis a můžete se tak lépe soustředit pouze na své podnikání.

Služby virtuální kanceláře poskytované společností Profisídla.cz jsou naprosto spolehlivé, dbáme na profesionální jednání všech našich zaměstnanců a zaručujeme dlouhodobě stabilní a důvěryhodný servis.

Jaké služby zahrnuje virtuální kancelář?

  • příjem a úschova pošty, která Vám dojde na adresu virtuálního sídla  
  • oznámení o došlé poště e-mailem a informace o možnosti jejího vyzvednutí
  • skenování pošty došlé na adresu virtuální kanceláře
  • přeposílání pošty došlé na adresu virtuální kanceláře na adresu určenou klientem
  • příjem telefonních vzkazů a jejich předávání na email klienta
  • telefonní služby neboli „call answering“ – služba, o niž se stará profesionální tým vyškolených telefonních operátorů. Ti se hlásí jako Vaši asistenti nebo recepční, zajistí, že žádné Vaše důležité příchozí telefonní hovory nezůstanou bez odpovědi, i pokud zrovna máte např. obchodní jednání a v neposlední řadě také posílí profesionální image Vaší firmy. Telefonních služby virtuální kanceláře mohou využívat jedinečné telefonní číslo, přijímat hovory multijazyčnou recepcí nebo přesměrovávat telefonní hovory.
  • pronájem krátkodobých kanceláří či zasedacích místností na adresách virtuální kanceláře či virtuálního sídla

Virtuální sídlo

Spojením služby poskytnutí sídla firmy, která zahrnuje možnost umístění sídla společnosti na prestižních adresách (Praha, Brno, Ostrava, Kladno, Plzeň, Hradec Králové Praha-západ) a zápis této adresy jako sídlo společnosti do obchodního rejstříku, se službou virtuální kanceláře společnosti (obsluha pošty, vzkazů, krátkodobý pronájem kanceláří) vzniká služba virtuální sídlo firmy. Tato služba Vám zajistí kvalitní prestižní adresu registrovanou v obchodním rejstříku a zároveň zabezpečí administrativní provoz Vaší firmy.

Neváhejte využít naší služby poskytnutí virtuální sídla pro Vaši firmu a ušetřete výrazně náklady s provozem vlastní kanceláře.

Jednotlivá virtuální sídla naleznete přehledně řazeny v seznamu virtuálních sídel.

Ceny služeb virtuální kanceláře (virtuálního sídla) naleznete v ceníku virtuální kanceláře.

ARSYLINE 2022
Varování

Zavřít