TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Časté dotazy

Jak to bude s poštou doručenou na adresu virtuálního sídla?

Zpravidla všem klientům doporučujeme, aby si zařídil dosílku veškerých poštovních zásilek na jimi zvolenou adresu, na které budou fyzicky k zastižení. Dosílka stojí 100 Kč měsíčně a zřizuje se na kterékoli pobočce České pošty.  Pokud toto není možné či žádoucí, bude pošta vyzvedávána námi a Vy si i pak budete moci přebrat u nás v kanceláři ZDARMA či Vám ji za mírný poplatek přepošleme na Vámi určenou adresu. Věříme, že díky této službě bude pro Vás virtuální sídlo ještě více atraktivní adresou pro Vaši firmu.

Je poskytnutí sídla firmy - služba virtuální kanceláře legální?

Služba poskytnutí sídla společnosti a využívání virtuální kanceláře je naprosto legální i legitimní řešení podnikatelských potřeb mnoha společností po celém světě i v České republice. V ČR jej výslovně umožňuje dikce občanského zákoníku, která byla provedena tzv. euronovelou v roce 2009.

Jsou ceny uvedené ve Vašem ceníku konečné?

Ano, naše společnost si zakládá na principu transparentních cen. U nás nebudete při poskytování sídla hradit žádné aktivační či jednorázové poplatky a veškeré námi uvedené ceny jsou konečné a finální.

Mohu si na adrese sídla pronajmout krátkodobě kancelář?

Ano, na většině námi poskytovaných adresách sídel společností je možné si krátkodobě pronajmout zasedací místnost či kancelář za účelem jednání se správními úřady či s obchodními partnery.

Mohu si na adrese virtuálního sídla zřídit provozovnu?

Nikoli, toto bohužel není možné, jelikož provozovna je místem, kde se fyzicky vykonává faktická činnost společnosti či firmy a povaha virtuálního sídla toto ze své podstaty vylučuje.

Zajistíte mi i změnu zápisu sídla v obchodním rejstříku?

Ano, tuto službu samozřejmě našim klientům zabezpečujeme na základě plné moci a to zpravidla do 5-ti dnů od podání návrhu na zápis změn v obchodním rejstříku. Změna sídla společnosti, jakož i zajištění jiných změn ve Vaší firmě, je službou, kterou pro naše klienty zajišťujeme rychle a na vysoce profesionální úrovni.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít