TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

  • Poradna
  • Proč zvolit naše služby

Proč zvolit naše služby

Zlepšíte image Vaší společnosti

Díky službě poskytnutí sídla si můžete zcela legálně a za výhodných finančních podmínek vybrat se seznam  u adres poskytovaných jako sídla společností v Praze a jejím okolí. Získáte tak nejen vynikající firemní image, ale rovněž tak i vyšší prestiž v očích Vaši zákazníků a obchodních partnerů.

Neváhejte a objednejte si službu poskytnutí sídla společnosti ještě dnes! 

Snížíte počet finančních kontrol.

Pokud si vyberete jako sídlo společnosti  jakoukoli adresu v Praze, budete mít daleko nižší pravděpodobnost a frekvenci finančních kontrol ze strany příslušného finančního úřadu.

Je obecně známo, že pražské finanční úřady mají ve svém obvodu zaregistrováno až několik tisíckrát více daňových subjektů než finanční úřady v malých městech. Tento fakt sám o sobě snižuje pravděpodobnost nahodilé finanční kontroly na minimum!

Žádné skryté poplatky

Společnost Profisídla.cz s.r.o. si zakládá na tom, že na svých webových stránkách nabízí pouze konečné ceny a náš klient si tak může vždy být jist, kolik za svou objednanou službu zaplatí.

Ať máte zájem o kompletní založení společnosti s poskytnutím virtuálního sídla, koupi ready made společnosti či samostatné poskytnutí sídla, můžete se spolehnout, že námi nabízené ceny již nebudou nikterak navyšovány, nebudete u nás platit žádné jednorázové registrační poplatky a ani nic podobného.

Zakládání společností

Jako doprovodné související služby nabízíme založení společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti a to na míru přesně dle Vašich požadavků. Založení společnosti nabízíme za jedny z nejvýhodnějších cen na trhu, profesionálně a s důrazem na zájmy klienta.

Pro klienty, kteří nemají prostředky na složení základního kapitálu či potřebují svou firmu rychle, máme na skladě stále dostatek ready made společností, které jsou určeny k prodeji koncovému zákazníkovi, nikdy nepodnikali a mají tak nulovou podnikatelskou historii.

Změny v obchodním rejstříku

Pokud využijete naši službu poskytnutí sídla pro Vaši společnost, můžeme pro Vás zajistit rovněž službu - změna sídla Vaší společnosti v obchodním rejstříku, připravíme Vám veškeré podklady a zajistíme případné vyhotovení notářského zápisu jakož i jiných dokumentů.

Dále zajišťujeme pro naše klienty realizaci jakýchkoli jiných změn v jejich společností a jejich zápis do OR.

Může se jednat typicky o tyto změny:

  • změna jednatele, představenstva či dozorčí rady
  • změna společníka / akcionáře a související převody obchodních podílů či akcií
  • změna zakladatelského dokumentu či stanov
  • jmenování či odvolávání prokuristy
  • zvyšování či snižování základního kapitálu
  • další změny
ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít