TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Poskytnutí sídla firmy

Sídlo Vaší společnosti na dobré adrese

Sídlo společnosti je pro každou společnost nejen nutností podle zákona, ale sídlo firmy je hlavně její vizitkou a tvoří základní předpoklad pro vysokou prestiž každé firmy. Sídlo společnosti na prestižní adrese zvyšuje důvěryhodnost firmy a může tak podpořit její úspěch u potenciálních obchodních partnerů a klientů. Poskytnutí sídla firmy nabízíme zejména v Praze, Brně, Ostravě, ale i dalších krajských městech České Republiky.

Profisídla.cz s.r.o. Vám nabízí službu poskytnutí sídla společnosti na mnoha prestižních adresách.  Na sídlech, která poskytujeme, jsou umístěny poštovní schránky a na některých funguje rovněž vyškolený sekretariát, který zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro společnosti, které zde mají umístěné své sídlo firmy, kontakt s veřejností či úřady. Dle vybavení sídla je možné pronajmout i zasedací a jednací místnosti a využívat tak skutečné sídlo firmy, což ocení zejména plátci DPH, po kterých finanční úřady zpravidla vyžadují uvedení tzv. skutečného sídla, ve kterém se schází vedení společnosti a dochází v něm k zásadním rozhodnutím v rámci podnikání a fungování firmy.

Poskytujeme sídlo pro společnosti i jiné právnické či fyzické osoby

Kromě obchodních společností poskytujeme sídla a místa podnikání také podnikatelům OSVČ, nadacím a nadačním fondům, spolkům a svěřenským fondům.

Využijte naší nabídky na poskytnutí sídla společnosti či pronájem sídla firmy, zvyšte prestiž své firmy a snižte počet správních kontrol! Mít sídlo firmy na prestižní adrese nebylo díky naší službě poskytnutí sídla nikdy jednodušší. Je to mnohem výhodnější, než mít například sídlo firmy v bytě či své domáctnosti.

Služba poskytnutí sídla společnosti či místa podnikání zahrnuje

  • označení sídla společnosti v souladu se zákonem
  • poštovní schránka pro Vaši společnost na Vašem novém sídle podnikání
  • příjem a úschovna pošty doručené na sídlo firmy
  • informování o poště doručené na sídlo firmy e-mailem
  • žádné jednorázové či zřizovací poplatky při poskytnutí sídla společnosti

Vyberte si své nové sídlo firmy v našem seznamu virtuálních sídel.

Na trhu virtuálních sídel fungujeme již déle než 15 let a poskytujeme nejen levné sídlo pro firmy a OSVČ, ale i velmi prestižní adresy vhodné pro pronájem sídla firmy. 

Naší nejčastější službou je poskytnutí sídla sro, kde je kladen zejména důraz na ekonomickou stránku služby a na levné sídlo firmy, ale sídla od nás využívají i velké akciové a holdingové společnosti a to na prestižních adresách po celé ČR.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít