TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Trvalý pobyt

Poskytnutí adresy trvalého pobytu

Místo trvalého bydliště či místo trvalého pobytu občana v České Republice je adresa, která má pouze evidenční charakter kvůli potřebám státu, proto nemusí být totožná s reálným bydlištěm. Občan smí mít pouze jedno místo trvalého pobytu a to v nemovitosti, která musí být označena číslem popisným, evidenčním nebo orientačním a musí být přímo určena pro bydlení, ubytování nebo alespoň individuální rekreaci. 

Ne každý má ale možnost nahlásit si adresu trvalého bydliště ve vlastní nebo pronajaté nemovitosti. V tomto případě nabízíme možnost využití služby poskytnutí virtuálního trvalého bydliště na našich adresách, které splňují podmínky dle § 10–12 zákona č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel.

Adresy trvalého bydliště (trvalého pobytu) nabízíme pouze pro občany ČR a občany zemí EU. 

Profisídla.cz vám umožňují umístit adresu trvalého bydliště na lukrativní adresu na Praze 1, Praze 3, Praze 7 a Praze 8, v Ostravě nebo Liberci.

Vyberte si virtuální trvalý pobyt na prestižních adresách v Praze, Ostravě nebo Liberci již od 214 Kč/ měsíčně.

Adresa
6 měsíců
1 rok
2 roky
3 roky
Vybavenost
Praha 1, Školská 689/20, 110 00, Nové Město
3.900 Kč
5.900 Kč
9.900 Kč
14.900 Kč
zasedací místnost, recepce,  schránka
Praha 3, Roháčova 141/18, 130 00, Žižkov
3.900 Kč
5.900 Kč
9.900 Kč
14.900 Kč
schránka

Praha 7, U Uranie 1583, 170 00, Holešovice
3.900 Kč
5.900 Kč
9.900 Kč
14.900 Kč
schránka
Praha 8, Primátorská 296, 180 00, Libeň
1.900 Kč
2.900 Kč
4.900 Kč
7.900 Kč
schránka
Ostrava-jih, Krakovská 1085, 700 30, Hrabůvka
1.900 Kč
2.900 Kč
4.900 Kč
7.900 Kč
schránka
České Budějovice, Otakarova 1364, 370 01
3.900 Kč
5.900 Kč
9.900 Kč
14.900 Kč
schránka
Liberec, Dolní Hanychov, 460 08, Ještědská 56/109

5.900 Kč
9.900 Kč
14.900 Kč
schránka

*Ceny poskytnutí adresy trvalého pobytu jsou konečné a nepřipočítávají se k nim žádné poplatky ani DPH.


Cena virtuální trvalého pobytu zahrnuje:

 • získání souhlasu s ohlášením změny trvalého bydliště
 • označení Vašeho jména na nemovitosti
 • příjem a úschova pošty (pouze u pražských adres)
 • informování o doručené poště e-mailem. (pouze u pražských adres)

Adresy trvalého bydliště v Praze

V Praze si můžete vybrat hned ze čtyř adres trvalého pobytu. Nejprestižnější je adresa na Praze 1, která se nachází v historické budově v samotném centru města. Tato adresa vám poskytne nejen prestiž, ale její velkou výhodou je možnost získání parkovací karty, díky které budete moci parkovat na všech modrých zónách na Praze 1. Využít pro svou službu virtuální trvalé bydliště Praha můžete i recepci s obsluhou a plně vybavenou zasedací místnost, pro sjednání případných schůzek. Zřídit si virtuální trvalý pobyt Praha nebylo nikdy jednodušší, stačí podepsat příslušnou nájemní smlouvu a ohlásit svoje nové trvalé bydliště na příslušném obecním úřadě. Virtuální trvalý pobyt Praha je možné sjednat u nás v kanceláři anebo i na dálku přes email.

Virtuální trvalé bydliště Praha 1

Hlavní výhodou trvalého bydliště na Praze 1 je nejen prestiž spojenámožnost získání parkovací karty na modré zóny a to za podmínek pro rezidenty Prahy 1! Mít trvalý pobyt Praha 1 nebylo nikdy jednodušší.


Virtuální trvalé bydliště Praha 3

Adresa na Praze 3 se nachází v krásné živé čtvrti Žižkov mezi městskými parky Vítkov a Parukářka. I zde naleznete pouze modré parkovací zóny pro rezidenty nebo placená stání. Získání trvalého bydliště na Praze 3 vám může za parkování ušetřit nemalé peníze. Trvalý pobyt Praha 3 bude Vaše nová adresa trvalého bydliště zapsaná ve Vašich osobních dokladech a v centrální evidenci obyvatel.


Virtuální trvalé bydliště Praha 7

Další adresa se nachází v novostavbě bytového domu v moderní části Prahy 7 Holešovicích, která se progresivně zbavuje svého původního omšelého vzhledu a stává se kulturně nabitou čtvrtí. Tato adresa může opět poskytnout mnoho výhod.


Virtuální trvalé bydliště Praha 8

Cenově nejvýhodněji vám můžeme poskytnout trvalý pobyt na Praze 8 - Libeň, která se bezprostředně dotýká centra města a je proto velmi vyhledávanou lokalitou.


Adresa trvalého bydliště v Ostravě

Další cenově výhodnou variantou je poskytnutí adresy trvalého bydliště (virtuálního trvalého pobytu) v Ostravě, kterou nabízíme za jednu z nejlepších cen. Lokalita nabízí podobné výhody, jako pražské adresy. Trvalý pobyt Ostrava je možné sjednat u nás v kanceláři i na dálku.


Adresa trvalého bydliště v Liberci

Poslední z nabízených adres je adresa v Liberci. Nabízí stejně jako předešlé adresy řadu výhod, zejména přednost při umístění dětí ve školkách či školách nebo v evidenci u lékaře. 


Adresa trvalého bydliště v Českých Budějovicích

„V Českých Budějovicích by chtěl žít každý..." My Vám bydlení nezajistíme, ale adresu trvalého pobytu na lukrativním místě v blízkosti centra Vám nabídnout můžeme.Změna adresy trvalého pobytu

Jakmile s námi uzavřete smlouvu o poskytnutí výše uvedené služby a zaplatíte příslušnou sazbu, obdržíte od nás souhlas s ohlášením změny trvalého bydliště na příslušném úřadě a můžete si zažádat o nový občanský průkaz.

Pro rychlejší orientaci ještě doplňujeme Vaše povinnosti související se změnou trvalého bydliště.

O změně trvalého bydliště je nutno informovat:

 • Vaši zdravotní pojišťovnu, a to do 30 dnů
 • Správu sociálního zabezpečení, pokud jste OSVČ nebo důchodce
 • Úřad práce v případě, že pobíráte sociální dávky, a to do 8 pracovních dnů
 • Registr řidičů, pokud měníte i obec, kterou máte v řidičském průkazu uvedenou, a to do 5 pracovních dnů
 • Pokud vlastníte motorové vozidlo, informujete rovněž registr vozidel

Naopak není nutno informovat úřady, které již synchronizují své údaje z registru obyvatel (tyto úřady provedou aktualizaci Vašeho trvalého pobytu automaticky sami). Mezi také úřady patří:

 • Finanční úřad
 • Katastr nemovitostí
 • Živnostenský úřad

V případě, že máte o službu poskytnutí virtuáního trvalého bydliště (trvalého pobytu) zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rád Vám se vším poradíme a vyřídíme veškerou administrativu spojenou s Vaším trvalým pobytem a jeho změnou za Vás.


ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít