TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Seznam sídel

Filtr umožňuje výběr více měst najednou.

Vyberte si město:
Vybavení sídla: Zrušit filtr

České Budějovice (1)

Atraktivní adresa virtuálního sídla, nacházející se v historické části statutárního města České Budějovice, které je správní a kulturní metropolí Jihočeského kraje, zajistí prestiž každé společnosti, neziskové organizaci nebo OSVČ. 

Pokud ke svému podnikání nepotřebujete kancelářské prostory nebo nechcete mít sídlo ve vlastní nemovitosti, je pro vás virtuální adresa ideálním řešením. 

S naší virtuální kanceláří nebudete mít žádné starosti. Adresu sídla společnosti v Českých Budějovicích označíme názvem obchodní firmy, případně jménem a příjmením podnikatele a identifikačním číslem. Samozřejmostí je pravidelné informování o přijaté poště, které zasíláme elektronicky na váš e-mail.

Virtuální adresu v Českých Budějovicích je možné pronajmout i jako adresu trvalého pobytu pro fyzické osoby. Nevlastníte nemovitost v Českých Budějovicích, nechcete mít adresu trvalého bydliště hlášenou na obecním úřadě nebo jen chcete zůstat v anonymitě? Naše adresa trvalého bydliště v Českých Budějovicích pro vás může být řešením.

vhodné pro plátce DPH
Sídlo firmy České Budějovice Sídlo firmy České Budějovice

Adresa Otakarova 1364, 370 01 České Budějovice 3

399 Kč / měs.

Doba k pronájmu

Detail

Virtuální sídlo firmy v Českých Budějovicích se nachází v historické části a zajistí dobrou image pro firmu nebo OSVČ. V Českých Budějovících nabízíme tuto virtuální adresu:

  • virtuání sídlo firmy Otakarova 1364, 370 01 České Budějovice 3

Získání virtuální kanceláře na jedné z našich adres nebylo nikdy jednodušší. Stačí zavolat nebo nás kontaktovat elektronicky pomocí formuláře nebo e-mailu a souhlas s umístěním sídla můžete obdržet během pár minut. 


ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít