TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

  • Pasivní výdělek pro každého majitele nemovitostí

Pasivní výdělek pro každého majitele nemovitostí

Každý majitel nemovitosti hledá v dnešní době možnost zhodnocení nemovitosti, ať je to již pronájmem nebo poskytnutím reklamní plochy třetím stranám, vždy jde o jednu a tu samou záležitost bez možnosti vyššího výdělku. Společnost Profispolečnosti.cz s.r.o. se rozhodla tuto barieru odstranit a nabídnout majitelům nemovitostí zhodnocení jejich majetku. Princip výdělku je velmi jednoduchý a snadný, především však je pro majitele nemovitostí bezpečný. Jste-li majitelem nemovitosti, máte ideální možnost nabídnout nám ji pro umístění sídla společností – společností s ručením omezeným nebo akciových společností. Na jednu adresu lze zcela legálně umístit neomezené množství sídel a pro Vás jako majitele nemovitosti nevzniká žádné riziko případných problémů nebo nedorozumění.

Proč si podnikatelé hledají sídlo společnosti jinde, než je jejich bydliště nebo kancelář?

Sídlo firmy je pro každého podnikatele nutností, bez níž nelze jeho firmu zaregistrovat do obchodního rejstříku. Podnikatelé, kteří k provozu své firmy nepotřebují mít stálou kancelář, nebo ti, kteří často cestují nebo pracují z domova, si mohou zcela v souladu s obchodním zákoníkem zřídit sídlo své firmy na jakékoli adrese, i když se na ní oni ani jejich provozovny nebo kanceláře fyzicky nevyskytují. K tomu, aby si mohli zřídit sídlo na atraktivní adrese, potřebují získat souhlas majitele nemovitosti. Majitelé nemovitostí ale mohou mít obavy z poskytnutí sídla cizí firmě. Profispolečnosti.cz jsou právě tím správným prostředníkem, který nabídne majitelům nemovitostí možnost bezpečného výdělku a podnikatelům možnost získání sídla. Profispolečnosti.cz přitom veškeré administrativní náležitosti zastřeší a ohlídají možná rizika.

Co jediné od Vás budeme požadovat pro snadný průběh umístění sídla společností?

Požádáme Vás o poskytnutí Vašeho písemného souhlasu s umisťováním sídel společností na Vaší adrese s přesným číslem popisným a vymezením prostoru pro tuto formu spolupráce. Bude také třeba označit Vaši nemovitost jmény společností, které si u Vás zřídí svá sídla. Pro umístění sídla společnosti je nejvhodnější nebytová jednotka, např. i sklepní prostor. Dále je potřeba na nemovitost umístit alespoň jednu hromadnou poštovní schránku.

Co za to získáte?

Získáte tak pasivní příjem s možností každoměsíčního růstu. Výše Vaší odměny se samozřejmě bude odvíjet od umístění sídla – podle města, kde se sídlo bude nacházet. Nejatraktivnějším místem pro umístění sídla firmy je Praha, dalším velmi zajímavým místem je Brno, následují další velká města jako je Olomouc, Ostrava, Liberec, Ústí na Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Karlovy Vary, Mladá Boleslav nebo Plzeň. Neváhejte nás ale oslovit i s dalšími zajímavými adresami v ostatních městech a my Vám vytvoříme nabídku šitou na míru. Každá adresa pro sídlo firmy může být atraktivní pro jiný druh podnikatelů a je možné, že právě Vaše nemovitost se Vám postará o zajímavý výdělek.

Máte zájem o pasivní výdělek z nemovitosti?

Neváhejte nás proto kontaktovat na:

  • Telefonním čísle: +420 773 537 791
  • E-mailu: info@profisidla.cz
Těšíme se spolupráci.

ARSYLINE 2021
Varování

Zavřít