TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Nejvýhodnější offshore destinace

Jednoznačně nelze určit, která destinace je pro založení offshore společnosti  nejvýhodnější. Každá offshore země má své pro ni typické výhody. Nejvhodnější destinaci lze určit na základě odborné analýzy Vaší situace, kterou by Vám měla na první konzultační schůzce provést Vámi vybraná společnost, poskytující offshore služby. Ta Vám nevrhne nejvýhodnější offshore zemi a seznámí Vás se všemi výhodami, které s sebou offshore firma v dané destinaci přináší.

My doporučujeme destinace jako USA, Britské Panenské ostrovy, Seychely, Sv. Vincent nebo Belize, kde máme struktury offshore společností důkladně prověřeny v praxi.

A jaké jsou výhody jednotlivých zemí?

USA – usnadňuje vstup na tamní trh, výše firemní daně se liší podle jednotlivých států

Britské Panenské ostrovy – firemní offshore daň je pouze paušální ve výši 350 dolarů ročně, země nepožaduje vedení účetnictví, předkládání auditu a registr firem není přístupný veřejnosti. S Českou republikou je však podepsána dohoda o výměně daňových informací.

Seychely – jedny z nejoblíbenějších, offshore společnost je zcela osvobozena od daně, ale podmínkou je, že nesmí podnikat na území Seychel. Důležitou vlastností této offshore destinace je mlčenlivost úřadů ohledně údajích o majiteli, řediteli i akcionářích, které zde nejsou zveřejňovány.

Sv. Vincent – není povinnost předkládat jakékoliv daňové přiznání, základní kapitál je již od 1,00 USD; offshore společnost nemá žádné investiční omezení a informace o skutečných vlastnících jsou důvěrné.

Belize – platí se zde pouze paušální daň ve výši 100 dolarů, offshore společnosti nemají povinnost podávat finanční výkazy a nepodléhají auditu; k založení offshore firmy stačí pouze jeden akcionář, valné hromady se mohou konat kdekoliv na světě, zápisy nejsou závazné.  

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít