TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Založení offshore společnosti

Založení firmy v daňovém ráji je stále častější požadavek našich klientů, a to z několika důvodů. Tradičním důvodem je snaha o daňovou optimalizaci. Dalším obvyklým důvodem je také snaha o zajištění anonymity vlastnictví. Pro české podnikatele je potom stále atraktivní nižší administrativní náročnost podnikání a stabilní právní prostředí v offshore destinacích.

Založení společnosti v zahraničí bez odborné pomoci není pro podnikatele. Doporučujeme proto požádat o založení společnosti v zahraničí odborníky, se kterými celý proces proběhne hladce a bez chyb.

Naše společnost specializovaná na zakládání společností samozřejmě poskytuje také službu založení offshore společnosti neboli založení společnosti v některém z daňových rájů. Požádá-li nás klient o založení společnosti v daňovém ráji, doporučí mu naši experti nejprve konzultaci, v rámci které provedeme podrobnou analýzu jeho podnikatelského případu a jeho specifických požadavků. Na základě výsledků tohoto rozboru klientovi doporučíme výběr vhodné jurisdikce a nejvýhodnější země - daňového ráje - pro sídlo společnosti.

Společnost pro klienta potom založíme na míru, přesně podle jeho požadavků. Doba založení offshore společnosti a předání kompletní dokumentace od společnosti se pohybuje v závislosti na výběru země sídla od 2 do 4 týdnů.

Služba založení offshore společnosti zahrnuje:

  • příprava dokumentů nutných pro založení společnosti ve zvoleném daňovém ráji
  •  legalizace a ověření veškerých podpisů a dokumentů zakladatele a obstarání výpisů z veřejných rejstříků – z rejstříku trestů, obchodního rejstříku, katastru nemovitostí, živnostenského rejstříku apod.
  • přihlášení společnosti k paušální dani z příjmu, popř. i jiným daním
  • zajištění statutárního zástupce společnosti v daňovém ráji
  • zajištění sídla a obchodní adresy v dané zemi včetně poštovních služeb
  • otevření bankovního účtu u vhodného bankovního ústavu
  • zajištění překladatelské a tlumočnické služby poskytované autorizovanými překladateli a tlumočníky

Od klienta budeme potřebovat informace o jednateli / řediteli offshore společnosti, informace o akcionáři offshore společnosti, informace o benefičním vlastníkovi offshore společnosti. O všech těchto osobách požadujeme také doklady dokazující jeho skutečnou existenci (kopie pasu, občanského průkazu, faktura za vodu.)

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít