TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Virtuální kancelář Ostrava

V rámci naší služby poskytnutí sídla v Ostravě může klient využít také doprovodnou službu virtuální kancelář Ostrava. Je to služba, která především zajistí klientům dokonalou dostupnost jak korespondenční, tak telefonickou, dokonce jim umožníme i krátkodobý pronájem jednacích místností pro jejich účely. Převezmeme za ně v místě sídla veškerou doručenou poštu, uschováme ji a umožníme klientů její převzetí v době, která jim bude vyhovovat.

Navíc tuto poštu lze buď přeposlat za nimi na libovolnou adresu, kterou klient za tím účelem sdělí, nebo lze doručené poštovní zásilky oskenovat a přeposlat klientům na jejich e-mail elektronickou verzi doručené pošty, aby se k obsahu zásilek dostali co nejdříve. Veškeré tyto služby jsou samozřejmě poskytovány zcela diskrétně, administrativní personál je odborně vyškolený a zcela spolehlivý.

Na přání klienta lze dále poskytnout telefonní služby, zahrnující přijímání, zaznamenávání a předávání telefonních vzkazů pro klienta multi jazyčnou recepcí. Klient si tak může být jistý, že jeho telefonní hovory nejsou zmeškané, je stále dostupný, ale není rušen při svých jednáních.

ARSYLINE 2023
Varování

Zavřít