TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Virtuální trvalý pobyt Praha

Registr obyvatel České republiky vedený ministerstvem vnitra obsahuje adresy trvalého bydliště státních občanů ČR, ale i cizinců přihlášených z různých důvodů v ČR k trvalému pobytu. Každý občan smí mít pouze jednu adresu trvalého pobytu. Tato adresa se musí nalézat v nemovitosti označené číslem popisným nebo evidenčním a určené k bydlení, ubytování nebo individuální rekreaci.

K trvalému pobytu se nemusí občan přihlásit vždy na adrese, kde se skutečně zdržuje, vždy však musí mít pro přihlášení na danou adresu souhlas majitele příslušné nemovitosti. Existují také nepříjemné situace, ve kterých se občan musí z různých důvodů přihlásit k trvalému pobytu na místním úřadě. Trvalý pobyt na místním úřadě však nemusí vyhovovat v případě, že se takový občan např. rozhodne podnikat nebo má v úmyslu ucházet se o zaměstnání ve firmě, která klade důraz také na podobné okolnosti.

Každému občanovi, který z jakéhokoli důvodu hledá adresu trvalého pobytu na reprezentativní adrese, nabízíme službu poskytnutí virtuálního trvalého pobytu. Naše firma Profisídla.cz disponuje nemovitostmi v lukrativních pražských lokalitách a tyto adresy poskytuje za přijatelné ceny jako trvalé bydliště pro občany ČR a občany zemí EU.

Využití služby virtuální trvalý pobyt Praha se rozhodně vyplatí, neváhejte nás kontaktovat.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít