TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Co požadovat při koupi ready made firmy

Existuje celá řada prodejců ready made společností, a abyste zamezili případným komplikacím, ujistěte se v těchto před koupí ready made firmy zejména v následujících bodech:

  • Zjistěte si postavení prodejce na trhu

V prvním kroku musíte vybrat společnost, u které Ready made koupíte. Prověřte si jeho internetové stránky, reference a odezvu od klientů, kteří zde již nakupovali. Vyplatí se kupovat společnost od renomovaných partnerů, kteří mají silné postavení na trhu, což Vám zajistí profesionální přístup a jednání.

Ready made společnost by v žádném případě neměla mít obchodní historii, tzn., že by neměla před vaším převodem podnikat a vyvíjet jakoukoliv obchodní činnost. U renomovaných společností si můžete být jisti garantováním nulové historie firmy.

  • Chtějte garanci bezdlužnosti

Současně je potřeba, aby prodejce garantovat 100% bezdlužnost společnosti. Zabráníte tak pozdějším nepříjemnostem, kdy byste mohli zjistit, že firma má nesplacené závazky.

  • Informujte se o celkové ceně společnosti a doplňkových službách

Většina prodejců se snaží nabízet co nejnižší ceny, aby přilákali nejvíce zákazníků. Proto uvedené ceny nemusí obsahovat všechny služby, které budete potřebovat a budete muset připlácet. Před převodem společnosti se ujistěte, zda je částka pevná a nejsou potřeba uhradit další skryté poplatky. 

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít