TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Prodej ready made s.r.o. na poslední chvíli

I dobře vymyšlený podnikatelský plán může ztroskotat na skutečnosti, že podnikatel nemá v pravý čas zaregistrovanou svou firmu. Rychlost je v moderní společnosti základem veškerého podnikání – firmy bojují o zákazníky především rychlostí, s jakou mu dodají své zboží nebo poskytnou své služby. Podnikatelé, kteří potřebují začít provozovat svou firmu co nejdříve, nechtějí se zdržovat administrativou spojenou se zakládáním firmy nebo ti, kteří se na celý byrokratický proces zakládání společnosti zkrátka necítí, mají nyní jedinečnou možnost pořídit si společnost již hotovou, založenou. Takové společnosti říkáme ready made.

Ready made společnost je společnost, která je již obchodním soudem registrovaná, společnost, která je určena pouze k prodeji novému podnikateli. Podle formy to může být společnost s ručením omezeným, akciová společnost nebo i evropská společnost. 

Služba prodej ready made společností se stala v poslední době velmi oblíbenou službou vzhledem k tomu, že nabízí podnikatelům možnost zahájit podnikání velmi rychle.

Naše firma nabízí svým klientům, kteří se zajímají o nákup ready made společnosti, své služby za velmi výhodnou cenu. 

Portfolio našich firem na prodej, které je pro naše klienty k dispozici a které trvale aktualizujeme, zahrnuje společnosti s ručením omezeným, ready made akciové společnosti nebo ready made evropské společnosti.

Pokud si u nás objednáte službu prodej ready made společnosti, nemusíte se bát, že svůj podnikatelský plán nestihnete uskutečnit, s novou ready made společností od nás můžete začít podnikat hned dnes!

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít