TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Společnosti s historií

Při zakládání společností na míru je datem vzniku společnosti pochopitelně vždycky aktuální rok, aktuální den zápisu společnosti do obchodního rejstříku.

V některých případech je pro podnikatele výhodné, když jeho společnost má starší datum založení. Může to přispět ke zvýšení prestiže v podnikatelských kruzích, při získání zakázek nebo při získání bankovního úvěru.

Získat společnost se starším dnem vzniku je samozřejmě možné. Naše společnost má ve svém portfoliu také ready made společnosti s ručením omezeným se starším datem vzniku. Takové společnosti jsme koupili od původních majitelů a podrobili je detailnímu auditu. Zaručujeme, že jsme je převzali stoprocentně oddlužené, že po celou dobu své existence vedly řádné účetnictví a že vždy jednaly v souladu se všemi právními předpisy.

Společnosti založené např. v roce 2012 nebo 2011 mají pro své nové vlastníky větší hodnotu a přinesou jim větší užitek než společnosti založené v roce 2013, zároveň administrativa a právní úkony spojené s jejich přípravou pro převod na nového vlastníka jsou pro naši firmu mnohem náročnější než založení běžné ready made společnosti. Proto je pochopitelně jejich cena také vyšší než společnost, kterou jsme založili v aktuálním roce výhradně za účelem jejího dalšího prodeje.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít