TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Virtuální kancelář Praha

Profisidla.cz nabízejí vedle svých hlavních služeb také službu virtuální kanceláře Praha. Je to doplňková služba nabízená spolu se službou poskytnutí sídla Praha. Tato moderní služba se těší stále větší oblibě u podnikatelů, kteří se rozhodli pro prestižní sídlo své firmy v Praze a zároveň si uvědomili nesporné výhody servisu zvaného virtuální kancelář. Virtuální kancelář umožní klientům naší firmy podstatně zlevnit své náklady na administrativu i na provoz fyzické kanceláře. Většina praktických podnikatelů totiž potřebuje fyzickou kancelář jenom občas, a tak pro ně není výhodné ji provozovat celoročně a vynakládat tak zbytečně finanční prostředky, které mohou využít lépe.

Naše sídla v Praze poskytují komplexní služby virtuální kanceláře, které zahrnují základní služby v ceně sídla a nadstandardní služby na přání klientů. Příkladem standardní služby je přebírání a úschova pošty, příkladem nadstandardní služby je její skenování a přeposílání na jakoukoli adresu zvolenou klientem, a to jak v rámci České republiky, tak i v zahraničí. Můžeme také zajistit služby telefonních operátorů, kteří mohou přijímat a předávat veškeré telefonní vzkazy jak v češtině, tak i v některých cizích jazycích, a mohou tak zajistit, že nebudete nevhodně rušení během Vašich důležitých jednání.

V některých našich sídlech můžete mít k dispozici i kanceláře nebo jednací místnosti ke krátkodobému pronájmu a můžete si zde uspořádat valnou hromadu, prezentaci svých výrobků nebo služeb nebo uskutečnit schůzky s klienty, obchodními partnery nebo úřady.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít