TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Ready made s.r.o. nebo a.s. k Vánocům

Pořídit si k letošním Vánocům svou vlastní společnost? Proč ne? S naší firmou to hravě stihnete!

Jestliže se Vy nebo někdo z Vašich blízkých chystáte začít podnikat, máte perfektní podnikatelský plán, ale nemáte zatím vlastní společnost, máte ještě šanci si ji do Vánoc opatřit!

Pokud byste se rozhodli zakládat společnost svépomocí, možná byste to kvůli rozsáhlým administrativním nárokům na celý proces nemuseli stihnout, jestliže ale využijete ještě před Vánoci naši službu prodej ready made společnosti, stihnete to zcela určitě, ještě před Vánoci se můžete stát majitelem společnosti.

Můžeme Vám nabídnout ready made společnosti s ručením omezeným, ready made akciové společnosti i ready made evropské společnosti.

Naše ready made s.r.o. mají plně splacený kapitál v dosud platné minimální výši, ale máme také k dispozici s.r.o. s vyšším základním kapitálem nebo s.r.o. se starším datem vzniku, které působí důvěryhodněji. Některé z našich s.r.o. jsou dokonce přihlášené jako plátci DPH.

Ready made akciové společnosti z naší nabídky mají všechny plně splacený základní kapitál akciové společnosti ve výši 2 miliony Kč a některé i vyšší. Ready made akciová společnost představuje nejvýhodnější způsob, jak si pořídit a.s., zejména pro jeho rychlost a dostupnost.

Upozornění: 27.6.2013 došlo u akciových společností ke změně týkající se formy akcií. K tomuto datu došlo ke změně obchodního zákona týkající se anonymních listinných akcií na majitele a to konkrétně nabytím účinnosti zákona o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností. Od tohoto data již nově založená akciová společnost (např. při založení a.s. na klíč) nemůže vydat akcie na majitele v listinné podobě, čímž končí anonymita majitelů těchto akcií (akcionářů akciové společnosti). Případné akcie na majitele vydané před tímto datem je akciová společnost povinna změnit jejich formu nejpozději k datu 30.6.2014. Akcie na majitele sice bude možné nadále vydávat, ale pouze v zaknihované formě nebo jako akcie imobilizované, ty budou uloženy u depozitáře cenných papírů, který bude mít informaci o jejich majiteli. Další formou akcií akciových společností jsou akcie na jméno, na nichž je jejich majitel uveden svými osobními údaji.

Od začátku roku 2014 nastává dále pro akciové společnosti a Evropské společnosti povinnost vést vlastní webové stránky, které musejí obsahovat předepsané základní údaje o společnosti. Především půjde o název společnosti, sídlo společnosti, IČO společnosti, údaje o zápisu v obchodním rejstříku a pozvánky na valné hromady.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít