TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Sídlo zdarma pro charitativní organizace

Sídlo firmy je základní podmínka pro zápis jakékoli právnické osoby do příslušného rejstříku. Sídlo musí tedy mít i organizace zabývající se jakoukoli formou dobročinnosti - nadace, nadační fondy, spolky či korporace. Nicméně i organizace zabývající se charitou může mít zájem na tom, aby její sídlo bylo umístěno na dobré adrese, např. v Praze a ne vždy k tomu má potřebné kancelářské či finanční zázemí. Z tohoto důvodu nabízíme charitativním organizacím službu poskytnutí sídla zcela zdarma.

Dobré sídlo každé právnické osoby přispívá k její vyšší prestiži v očích obchodních partnerů, v případě charitativních organizací např. i v očích potenciálních dárců, sponzorů nebo účastníků dobročinných akcí, jež daná organizace pořádá.

Naše firma Profisídla.cz  se zabývá poskytováním sídel společnostem. Sídla poskytujeme na několika dobrých adresách takřka ve všech pražských obvodech a také v dalších českých velkoměstech. Ceny sídel, která poskytujeme, patří mezi cenově nejvýhodnější na českém trhu.

Jdeme však dál a chceme se podílet i na pomoci potřebným. Proto jsme se rozhodli poskytovat charitativním organizacím, které o to projeví zájem, naše sídlo zcela zdarma. Jedinou odměnou, kterou budeme požadovat, bude umístění odkazu na naši firmu na webových stránkách té které charitativní organizace. Sídla zdarma pro charitativní organizace nabízíme výlučně na našem virtuálním sídle na Praze 8.

Žádosti o sídla můžete posílat prostřednictvím našeho objednávkového formuláře. V textu objednávky uveďte, že se jedná o charitativní organizaci, my se s Vámi spojíme a dojednáme detaily smlouvy.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít