TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Dobrá adresa je součástí úspěchu

Každá společnost musí mít své sídlo, to je podmínka, bez které nelze společnost zapsat do obchodního rejstříku. Stále více podnikatelů si uvědomuje, jak je praktické mít sídlo firmy na stálé adrese a nemuset provádět změny v obchodním rejstříku při každém stěhování provozoven či kanceláří. Dobré sídlo společnosti, zejména sídlo firmy v Praze, je totiž jedním z předpokladů pro vytvoření dobrého jména společnosti a zvýšení její prestiže. Vedle dobře odvedené práce musí podnikatel myslet i na to, aby ho při případném přestěhování provozoven nebo kanceláří jeho obchodní partneři nebo klienti nehledali, proto je v jeho zájmu rozhodnout se pro kvalitní sídlo a během existence firmy ho pokud možno neměnit. Kromě toho je výhodou sídel firem v Praze i menší pravděpodobnost kontrol z finančních a správních úřadů.

Profisídla.cz s. r. o. nabízí svým klientům kvalitní služby související s poskytnutím sídla firmy Praha, Praha západ nebo Ostrava.

Sídla, která poskytují Profisídla.cz s. r. o., jsou umístěna na opravdu výhodných adresách:

  • Sídlo firmy v Praze 1  umístěno v historickém centru Prahy zvýší prestiž každé firmy a navíc má výbornou dopravní dostupnost. 
  • Sídla firmy Praha 2 jsou dvě, prestižní sídlo firmy Praha 2 na Vinohradech se nachází v těsné blízkosti centra Prahy, je snadno dostupné a zvýší renomé každého podnikatele, který si na tuto adresu umístí sídlo své společnosti. Další sídlo v Praze 2 v Nuslích pořídíte za bezkonkurenčně nízkou cenu.
  • Sídlo firmy v Praze 8 je naše nejlevnější sídlo firmy Praha umístěné nedaleko od centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností a s možností neregulovaného parkování.
  • Sídlo firmy Praha 9 umístěné v moderní lokalitě na atraktivním místě zvýší důvěryhodnosti každé společnosti, která si tuto adresu nechá zapsat do obchodního rejstříku.
  • Dále nabízíme sídlo firmy na Praze západ, které je velmi zajímavé např. pro takové mimopražské podnikatele, kteří často stěhují své provozovny a potřebují jedno stabilní sídlo pro zápis do obchodního rejstříku.
  • Sídlo firmy Ostrava je velmi vhodné pro podnikatele ze severní Moravy, kteří potřebují mít sídlo své firmy na dobré adrese. Nabízí obdobné výhody velkoměsta jako naše pražská sídla.
  • Sídlo firmy Brno je umístěno na adrese v samém centru Brna, poskytujeme jej za velmi výhodnou cenu. Toto sídlo uspokojí všechny podnikatele, kteří poskytují své služby zejména v jihomoravském regionu.

Na všech sídlech, která poskytujeme, jsou umístěny poštovní schránky pro naše klienty a je v nich k dispozici vyškolený sekretariát, který zajišťuje evidenci příchozí pošty pro společnosti, které zde mají umístěno sídlo své firmy.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít