TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Nepodceňujte výběr umístění sídla své firmy!

Umístění sídla firmy by měl každý podnikatel věnovat velkou pozornost. Každý podnikatel jistě ví, že na své potenciální klienty udělá lepší dojem sídlem na dobré adrese. Prestižní sídlo firmy v Praze zlepší podnikatelskou image každé společnosti. Vzhledem k tomu, že podle obchodního zákoníku sídlo firmy nemusí být totožné s fyzickým umístěním podnikatelova bydliště nebo jeho dílen a provozoven, každý podnikatel si může vybrat adresu opravdu podle svých potřeb.

Profisídla.cz s. r. o. nabízejí službu poskytnutí sídla firmy v Praze   za příznivé náklady, umožníme Vámi tedy získat sídlo na adrese, která Vám nejvíce vyhovuje.

Službu poskytnutí sídla firmy Praha nebo Ostrava využijí podnikatelé, kteří nemohou nebo nechtějí mít sídlo firmy umístěné na adrese svého vlastního bydliště nebo provozovny.

Je to také služba vhodná pro podnikatele, kteří musejí často své provozovny stěhovat, potom je pro ně stálá adresa sídla firmy uvedená v obchodním rejstříku velkou výhodou. Nemusejí se starat o informování úřadů, obchodních partnerů i klientů o změně adresy a v neposlední řadě ani nemusejí vynakládat finanční prostředky na obměnu svých obchodních dokumentů, razítek apod.

S výhodou využijí tuto službu podnikatelé, kteří často cestují, zejména v případě, pokud si spolu se službou poskytnutí sídla v Praze u naší společnosti doobjednají doplňkovou službu virtuální kanceláře. V rámci této služby od nás dostanou komplexní profesionální administrativní servis, navíc si na virtuální adrese sídla své firmy mohou také krátkodobě pronajmout jednací místnosti pro potřeby konání valných hromad, schůzek s klienty nebo pro reprezentativní potřeby.

Sídlo firmy v Praze nebo v Ostravě také poskytuje větší anonymitu než sídlo na malém městě nebo na vesnici, což může být rovněž v některých případech velmi užitečné. Zároveň mnozí ocení skutečnost, že četnost kontrol z finančních úřadů je ve větších městech menší.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít