TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Ready made společnost na splátky

Naše firma hledá stále nové cesty k usnadnění podnikatelských začátků svých klientů. Stalo se již běžnou praxí podnikatelů, kteří nechtějí marnit čas zdlouhavým zakládáním společností, že si kupují tzv. ready made společnosti, to je společnosti, které byly založeny výhradně k dalšímu prodeji. Jde o společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti nebo evropské společnosti, které jsou zcela nové, nikdy nepodnikaly, jsou tedy zcela bez dluhů a závazků, jsou zapsány v obchodním rejstříku včetně jména a sídla.

Naše ready made společnosti mají vždy své sídlo v Praze a pokud klient zkombinuje nákup ready made firmy s objednávkou služby poskytnutí sídla, získá cenovou výhodu.

Abychom začínajícím podnikatelům ulehčili jejich podnikatelský start ještě výrazněji, zařadili jsme nově mezi naše produkty prodej ready made společností na splátky. Koupí ready made společnosti podnikatel získá možnost začít podnikat během jednoho dne. Koupí ready made společnosti na splátky získá podnikatel možnost podnikat rychle dokonce i v případě, že aktuálně nemá k dispozici celý obnos potřebný k nákupu ready made společnosti.

Jak? Ve spolupráci s Komerční bankou, která nabízí výhodný spotřebitelský úvěr.

Jak? Ve spolupráci s Komerční bankou, která nabízí výhodný spotřebitelský úvěr.

Uvedené společnosti získáte na splátky díky spotřebitelskému úvěru, který poskytuje Komerční banka.

Spolupráce s Komerční bankou

Perfektní půjčka – výhodný způsob pořízení firmy na splátky

Komerční banka, a.s., nabízí klientům výhodný produkt Perfektní půjčka. Jdeto spotřebitelský úvěr určený výhradně pro privátní, nepodnikatelskou potřebu, který začínajícím podnikatelům výrazně usnadní jejich podnikatelské začátky. Perfektní půjčka je hotovostní nebo bezhotovostní půjčka v rozmezí od 30 000 do 600 000 Kč, s úrokovou sazbou 15,9 % p. a. pro všechny splatnosti. Její maximální splatnost je 6 let. Splácí se výhradně z běžného účtu vedeného u KB, proto je nutno vést alespoň jeden účet u KB.

Perfektní půjčka je určena:

  • občanům České republiky
  • cizincům s trvalým pobytem v ČR
  • občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR

Pro získání Perfektní půjčky je nezbytné předložit:

  • 2 doklady totožnosti (OP a např. cestovní pas)
  • podklady prokazující váš příjem
  • potvrzení o výši příjmu
  • nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období včetně dokladu o zaplacení daně

Co kdyby nastala nepříjemná situace, která by podnikateli znemožnila splácení úvěru?

Pro takové případy nabízí Komerční banka produkt „pojištění schopnosti splácet“. Toto pojištění je určeno fyzickým osobám ve věku 18 – 60 let, kteří požádali o spotřebitelský úvěr.

Jak si od naší firmy můžete společnost na splátky pořídit?

Stačí jednoduše kontaktovat naši společnost a my Vás spojíme s odpovědným pracovníkem Komerční banky, kterému předložíte výše uvedené povinné doklady a který s Vámi sjedná příslušné smlouvy a poskytne Vám finanční prostředky.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít