TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Ready made společnosti Praha

Pořízení nové firmy formou nákupu ready made společnosti je v ČR nejobvyklejším způsobem získání společnosti. Je to způsob, který je pro začínajícího i zkušeného podnikatele velmi úsporný a časově nejméně náročný. Od naší firmy můžete tímto způsobem snadno získat jakoukoli formu ready made společnosti Praha. Veškeré ready made společnosti, které máme v nabídce, jsou zapsány do obchodního rejstříku se sídlem v Praze. Je to jednak sídlo prestižní, jednak sídlo, které zajišťuje venkovským podnikatelům větší míru anonymity a zároveň nižší pravděpodobnost nenadálé kontroly z finančního nebo jiného správního úřadu.

U nás je možno pořídit ready made s.r.o., ready made a.s. nebo ready made SE. Portfolio našich ready made společností neustále rozšiřujeme, neboť zájem o ně je stále velký. U našich ready made společností zaručujeme jejich bezdlužnost, všechny jsou nově založené, nemají za sebou žádnou obchodní historii, nemají tedy žádné závazky a čekají pouze na převod na své nové majitele.

V rámci převodu ready made společnosti Praha na nového majitele je svolána valná hromada, odvolán původní a jmenován nový jednatel nebo představenstvo a dozorčí rada. Podle přání nového majitele můžeme zařídit také změnu názvu a sídla společnosti, případně rozdělení obchodních podílů/akcií včetně podpisu smlouvy o převodu obchodního podílu/akcií a dalších nezbytných dokumentů. Zařídíme také ohlášení či vyřízení nových živností, výpis z rejstříků trestů a z katastru nemovitostí a obchodního rejstříku a konečně podáme návrh na zápis změn do obchodního rejstříku. S novou společností od nás můžete začít podnikat hned v den převodu.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít