TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Založení s.r.o na poslední chvíli

Osoby samostatně výdělečně činné jsou v konkurenci podnikatelů, kteří podnikají pod hlavičkou společnosti s ručením omezeným, podstatně méně chráněni a jejich postavení je snadno zranitelné.

Pokud je to i Váš případ a přejete si rychle změnit svůj statut na s.r.o, ideálně ještě do konce roku 2013, vyjdeme Vám vstříc, poskytneme Vám při zakládání Vaší nové společnosti odborné poradenství a založíme pro Vás s.r.o. přesně podle Vašich podnikatelských potřeb, za výhodnou cenu a rychle!

Založení společnosti v ČR je stále ještě poměrně náročný proces jak po administrativní stránce, tak po stránce časové.

Pokud se v záležitosti založení s.r.o. obrátíte na naši firmu, založíme Vaši novou společnost během 8 pracovních dnů, takže ještě do konce roku budete schopni zahájit své podnikání pod novou společností.

Nabízíme nejlevnější založení s.r.o. na trhu. Pokud zároveň využijete i naši službu poskytnutí sídla společnosti, zaplatíte za založení své nové společnosti pouze cenu zákonných poplatků.

Cena založení společnosti s ručením omezeným od naší firmy zahrnuje obstarání a vyplnění veškeré dokumentace, notářský zápis (zakladatelská listina či společenská smlouva - dle počtu společníků při založení s. r. o.), ověření podpisů zakladatele na všech dokumentech, výpis z trestního rejstříku jednatelů, výpis z katastru nemovitostí pro sídlo zakládané společnosti, výpis z živnostenského rejstříku nově založené společnosti, ohlášení živnostenských oprávnění spadajících do živností volných, kolky a soudní poplatky za návrh na zápis nově založené společnosti do OR.

Vše za Vás zařídíme výhodně, diskrétně a především rychle.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít