TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Proces změny sídla a využití virtuálního sídla

Pokud se rozhodnete, že u Vás proběhne změna sídla firmy, tak s námi si můžete být jisti výhodnou cenou, zajištěním všech náležitostí a hlavně vyřízením v co nejkratším možném čase.

Postup změny sídla firmy na virtuální sídlo:

  • Na našich webových stránkách si můžete vybrat z řady námi nabízených sídel v Praze 1, v Praze 2, Praze 8, Praze 9 nebo v Praze – západ. K dispozici jsou informace o ceně a informace o výhodných nabídkách v případě pronajmutí sídla na delší období.
  • Dalším krokem je provedení nezávazné objednávky – na výběr máte náš poptávkový formulář, případně telefonní číslo i email. 
  • V případě obdržení Vaší nezávazné objednávky Vás budeme kontaktovat, zašleme Vám cenovou kalkulaci Vámi vybraného sídla, případně dalších služeb a odpovíme všechny Vaše dotazy. V kalkulaci si můžete znovu ověřit výslednou cenu za naši službu - změna sídla společnosti  . 
  • Jakmile potvrdíte námi zaslanou nabídku, můžeme se domluvit na termínu schůzky (případně i notáře) nebo vyřídit všechny náležitosti spojené se změnou sídla firmy na dálku přes poštu. 
  • V posledním kroku je podán návrh na zápis do obchodního rejstříku a změněno sídlo Vaší společnosti.
ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít