TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Virtuální kancelář Brno

Naše sídlo pro firmy, které poskytujeme v centru Brna v moderní administrativní budově s recepcí, a ostrahou, nabízí klientům nejenom možnost registrace této prestižní adresy jako sídlo firmy v obchodním rejstříku, nabízí daleko víc.

V tomto sídle nabízíme komplexní služby virtuální kanceláře, které mohou využít podle svých potřeb všechny nebo jenom některé z nich. V rámci našich služeb virtuální kanceláře přebíráme veškerou poštu, která je na tuto adresu doručena, každého klienta informujeme o doručené zásilce e-mailem a umožníme mu převzetí této pošty kdykoli.

Pokud si klient přeje, můžeme doručenou poštu naskenovat a přeposlat potom na jeho e-mailovou adresu elektronickou verzi došlých zásilek a umožnit tak co nejrychlejší předání potřebných informací a dokumentů. Došlou poštu potom můžeme na přání klienta rovněž přeposlat fyzicky na libovolnou adresu, kterou nám za tím účelem oznámí, ať je to adresa v Česku nebo v zahraničí.

Požaduje-li to klient, nabídneme mu krátkodobý pronájem kvalitních kancelářských prostor na dobu konání valné hromady jeho firmy, pro účely jeho schůzek s klienty nebo jeho obchodními partnery nebo jenom pro reprezentativní účely.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít