TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Založení a.s. 2013 - Založení a.s. 2012 - Společnosti s historií

Zakládáme-li pro klienta akciovou společností na míru, datem jejího založení je datum sepsání zakladatelské listiny nebo smlouvy a datem jejího vzniku den zápisu společnosti do obchodního rejstříku.

Někdy ale podnikatel potřebuje, aby jeho nová akciová společnost měla již v době, kdy s ní začne podnikat, starší datum vzniku. Starší datum vzniku společnosti přispěje ke zvýšení prestiže nebo se může podílet na rozhodování potenciálních klientů společnosti o zakázkách při výběrových řízeních. V neposlední řadě může starší datum vzniku společnosti přispět při získání bankovního úvěru.

I v takovém případě je naše společnost Profisidla.cz připravena vyhovět svým klientům. Máme ve svém portfoliu také ready made akciové společnosti s datem vzniku např. v roce 2012. Tyto společnosti jsme získali od původních majitelů a podrobili je detailnímu auditu. Zaručujeme, že jsme je převzali stoprocentně oddlužené, že po celou dobu své existence vedly řádné účetnictví a že vždy jednaly v souladu se všemi právními předpisy. O těchto skutečnostech předložíme také dobrozdání příslušných finančních a dalších úřadů.

Společnost založená v roce 2012 má šanci přinést novému majiteli řadu výhod oproti společnosti s aktuální datem vzniku. Také administrativa a právní úkony spojené s jejich přípravou pro převod na nového vlastníka jsou pro naši firmu mnohem náročnější než založení běžné ready made akciové společnosti. Z toho důvodu je samozřejmě prodáváme za cenu vyšší než společnost, kterou jsme založili v aktuálním roce výhradně za účelem jejího dalšího prodeje.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít