TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Ready made sídlo v Praze

Společnosti, které jsou na prodej jako hotové firmy zapsané v obchodním rejstříku a které čekají pouze na převod na koncového klienta, jsou tzv. ready made společnosti. Tyto společnosti jako všechny společnosti mají také své sídlo, bez něho by ostatně ani nebylo možno je do obchodního rejstříku zapsat.

Společnosti na prodej, které nabízí naše firma, mají všechny bez výjimky své ready made sídlo v Praze. Jejich sídlo zapsané do obchodního rejstříku je Praha. Při převodu těchto společností na nového majitele jsou provedeny veškeré potřebné změny zápisu v obchodním rejstříku, je tedy zorganizována valná hromada, touto valnou hromadou je odvolán původní jednatel a jmenován nový, jsou provedeny změny ve všech nezbytných dokumentech.

V rámci převodu ready made firmy je samozřejmě možno změnit také její sídlo. Sídlo firmy umístěné do Prahy však je pro většinu podnikatelů natolik prestižní, že je nemění a ponechávají své sídlo v Praze. Přináší to nejednu výhodu, např. lepší firemní image, sníženou pravděpodobnost kontrol ze správních úřadů, lepší šanci při získání klientů nebo zakázek ve výběrových řízeních apod.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít