TEL.: +420 222 315 255

E-mail: info@profisidla.cz

Ready made Praha

Máte zájem zahájit své podnikání co nejdříve? Zajímáte se zároveň o sídlo firmy v Praze? V takovém případě pro vás máme řešení.

Máme na skladě velký výběr ready made společností se sídlem v Praze. Všechny jsme již nechali pro naše klienty zaregistrovat obchodním soudem a všechny jsou tedy již zapsané v obchodním rejstříku. Ručíme za jejich 100% bezdlužnost, neboť tyto společnosti nemají žádnou ekonomickou historii a jsou určeny výhradně k převedení na svého nového majitele. Sídlo v Praze je pro podnikatele velmi výhodné nejenom z důvodu nižší frekvence kontrol z finančních úřadů, ale také pro větší prestiž, kterou tím firma získá.

Naše portfolio ready made společností na prodej zahrnuje jak ready made společnosti s ručením omezeným, tak i ready made akciové společnosti a můžete od nás mít dokonce i ready made SE (evropskou společnost).

Naši klienti, kteří si od nás objednají firmu ready made Praha, mohou pak odstartovat své podnikání rychle a bez zbytečné finanční zátěže v podobě splacení základního kapitálu.

ARSYLINE 2024
Varování

Zavřít